Інтерактивний робот-собака, що стріляє орбіз кульками Mech Guardian QF660-2M Army
-50%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний робот-собака Mech Guardian — сучасна розумна іграшка для дітей, яка поєднує розваги та розвиток.
Робот виконує різноманітні дії: рухається, танцює, реагує на звук та команди. Завдяки коліщаткам забезпечується плавний рух по поверхні.
Особливістю моделі є можливість стрільби гідрогелевими кульками (орбіз), що додає динаміки у гру.
Переваги:
- 12 інтерактивних функцій
- Керування пультом
- Стрільба орбіз
- LED підсвітка
- Звукові ефекти
- Розвиток логіки та моторики
Комплектація:
- Робот-собака
- Пульт
- USB кабель
- Акумулятор
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Двотима, Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Тип | Робот |
| Тип харчування | Акумулятор | Батарарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Хакі |
| Мови | Англійська |
- Ціна: 2 801 ₴








