Розвивальна іграшка машинка, музична машинка диско XC-865
-50%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча музична машинка XC-865 з диско-шаром — це яскрава інтерактивна іграшка, яка подарує дитині море позитивних емоцій.
Завдяки світловим ефектам і диско-шару машинка створює атмосферу справжньої міні-дискотеки. Вбудований музичний супровід робить гру ще більш захопливою.
Іграшка автоматично змінює напрямок руху при зіткненні з перешкодами, що робить гру динамічною та цікавою.
Переваги:
- Диско-шар зі світловими ефектами
- Музичний супровід
- Автоматичний рух і зміна напрямку
- Розвиток координації та уяви
- Міцний корпус
- Підходить для домашніх ігор
Характеристики:
- Тип: дитяча машинка
- Живлення: 3 батарейки AA
- Матеріал: пластик
- Розмір: 12×8.6×8.5 см
Комплектація:
- Машинка
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Тип харчування | Батарейки |
- Ціна: 349,50 ₴








