Настільна LED-лампа з годинником і бездротовою зарядкою для телефона TYV-2088 Desk Lamp Wireless Charger 15W
-50%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна LED лампа TYV-2088 з бездротовою зарядкою та годинником — сучасне рішення для робочого столу з функціями освітлення, зарядки та контролю часу.
Переваги:
- Бездротова зарядка : до 15 Вт
- Вбудований годинник : контроль часу
- Будильник : нагадування
- Сенсорне керування : зручність
- 3 режими світла : комфорт
- Складана конструкція : економія місця
- Регулювання кута : 180°
- Підставка для телефона : зручність
Характеристики:
- Тип : настільна лампа
- Потужність : 5 Вт
- Зарядка : 15 Вт
- Керування : сенсорне
- Розмір : 310×93 мм
- Матеріал : пластик
- Колір : білий
Комплектація:
- Лампа
- USB кабель
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Конструкція | Складана |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 268 г |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 93 мм |
- Ціна: 597,50 ₴








