Органайзер для кухні трирівневий стелаж сушарка посуд метал 3 Level Multifunction Storage Rack
-50%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трирівнева сушарка для посуду — універсальний кухонний органайзер для зберігання та сушіння посуду і приладдя.
Переваги:
- 3 рівні : максимальна місткість
- Металевий корпус : довговічність
- Порошкове покриття : захист від іржі
- Органайзер для ножів та дошок
- Лоток для столових приборів
- Гачки для кухонного приладдя
- Стійка конструкція
- Стиль лофт : сучасний вигляд
Характеристики:
- Тип : сушарка для посуду
- Рівні : 3
- Матеріал : метал
- Розміри : 60×33×20 см
- Колір : чорний
- Розміщення : настільне
Комплектація:
- Органайзер
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ref |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Три |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Ні |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 1 099 ₴








