TOOBY Восьмиколісний трюковий собака-робот
-50%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-собака TOOBY — це сучасна інтерактивна іграшка, яка поєднує рух, світлові та звукові ефекти та розумне керування.
Завдяки 8 колесам робот легко рухається, виконує трюки, танцює та реагує на команди. Вбудовані сенсори дозволяють взаємодіяти з іграшкою через дотики.
Робот демонструє емоції, рухає головою, виляє хвостом і може працювати в демонстраційному режимі.
Переваги:
- Рухи, танці та трюки
- Світлові та звукові ефекти
- Інтерактивна взаємодія
- Керування з пульта
- Акумуляторна робота
- USB зарядка
Характеристики:
- Тип: інтерактивний робот
- Живлення: акумулятор 800 мА·год
- Час роботи: до 40 хв
- Час зарядки: ~180 хв
- Матеріал: пластик
- Розмір: 26×17.5×17 см
Комплектація:
- Робот-собака
- Пульт
- Акумулятор
- USB кабель
- Викрутка
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Немає |
| Час заряджання акумулятора | 3 час |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ємність акумулятора | 800 А·год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Ліцензійна модель | Немає |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Тварини |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 1 437 ₴








